Наші випускники

Денна форма

1_1940 2_1941 3_1945 4_1946 5_1947 6_1948 7_1949 8_1950 9_1951 10_1952 11_1953 12_1954 13_1955 14_1956 15_1957 16_1958 17_1959 18_1960 19_1961 20_1962 21_1963 22_1964 23_1965 24_1966 25_1967 26_1968 27_1969 28_1970 29_1971 30_1972 31_1973 32_1974 33_1975 34_1976 35_1977 36_1978 37_1979 38_1980 39_1981 40_1982 41_1983 42_1984 43_1985 44_1986 45_1987 46_1988 47_1989 48_1990 49_1991 50_1992 51_1993 52_1994 53_1995 54_1996 55_1997 56_1998 57_1999 58_2000 59_2001 60_2002 61_2003 62_2004 63_2005 64_2006 65_2007 66_2008 67_2009 68_2010 69_2011 70_2012 71_2013 72_2014 73_2015 74_2016

Заочна форма

1_1948 2_1949 3_1950 4_1951 5_1952 6_1953 7_1954 8_1955 9_1956 10_1957 11_1958 12_1959 13_1960 14_1961 15_1962 16_1963 17_1964 18_1965 19_1966 20_1967 21_1968 22_1969 23_1970 24_1971 25_1972 26_1973 27_1974 28_1975 29_1976 30_1977 31_1978 32_1979 33_1980 34_1981 35_1982 36_1983 37_1984 38_1985 39_1986 40_1987 41_1988 42_1989 43_1990 44_1991 45_1992 46_1993 47_1994 48_1995 49_1996 50_1997 51_1998 52_1999 53_2000 54_2001 55_2002 56_2003 57_2004 58_2005 59_2006 60_2007 61_2008 62_2009 63_2010 64_2011 65_2012 66_2013 67_2014 68_2015 69_2016

Вечірня форма

1_1965 2_1966 3_1967 4_1968 5_1969 6_1970 7_1971 8_1972 9_1973 10_1974 11_1975

Відомі випускники історичного факультету

 Горн Маврицій (1940)

1 2 3

 

 Подраза Антоній (1945)

1 2 3

 

Інкін Василь (1946)

1

_________________________________________________________________________________

Кісь Ярослав (1948)

1 2 3 4

 

Васюта Іван (1950)

1

 

 Пашук Андрій-Ярослав (1950)

_________________________________________________________________________________

 Зварич Володимир (1951)

1

 

 Моздир Микола (1951)

1 2 3 4 5

 

 Ковальський Микола (1952)

1 2 3 4 5

__________________________________________________________________________________

 Стеблій Феодосій (1954)

1 2 3 4 5

 

 Матисякевич Зеновій (1955)

 

 

 Злупко Степан (1956)

1 2

_________________________________________________________________________________

 

 Макарчук Степан (1956)

1 2 3

 

 

 Ісаєвич Ярослав (1957)

1 2 3 4

 

 

 Крикун Микола (1957)

1 2 3

__________________________________________________________________________________

 

 Мороз Валентин (1958)

1 2 3

 

 

 Пірко Василь (1959)

1 2

 

 

Швагуляк Михайло (1960)

1

__________________________________________________________________________________

Сардачук Петро (1960)

1 2

 

Франко Оксана (1960)

1

 

Дем’ян Григорій (1960)

1 2 3

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________

Раїса Захарчук-Чугай (1961)

1

 

Мирський Рудольф (1963)

1 2

 

Піча Володимир (1963)

1 2

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________

Артюх Лідія (1964)

1 2 3 4 5 6 7 8

 

 

 

 

Кондратюк Костянтин (1968)

1 2

 

 

 

 

 

Гелей Степан (1968)

1

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________

Патер Іван (1969)

1 2

 

 

 

 

Малик Ярослав (1971)

 

 

 

 

 

Трофимович Володимир (1971)

1

 

 

 

__________________________________________________________________________________

Зашкільняк Леонід (1971)

1 2

 

 

 

 

 

Черниш Наталія (1971)

1 2

 

 

 

 

 

 

Козак Денис (1972)

1

 

 

 

 

________________________________________________________________________________

Павлюк Степан (1972)

1 2 3

 

 

 

 

 

Кучерепа Микола (1976)

1

 

 

 

 

 

Медвідь Федір (1979)

 

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________

Гупало Віра (1981)

1

 

 

 

 

 

Грицак Ярослав (1982)

1 2

 

 

 

 

 

 

Макарчук Володимир (1982)

 

 

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________

Зайцев Олександр (1986)

 

 

 

 

 

 

Шведа Юрій (1986)

 

 

 

 

 

Дещиця Андрій (1989)

1

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________

Скочиляс Ігор (1991)

1

 

 

 

 

 

Гель Іван (1991)

1 2

 

 

 

 

 

Петречко Олег (1992)

 

 

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________

Долинська Мар’яна (1993)

1

 

 

 

 

Парубій Андрій (1994)

 

 

 

 

 

 

В’ятрович Володимир (1999)

 

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________

Сольчаник Богдан (2008)

Поетична збірка Богдана Сольчаника “Кухні мого покоління”

Не знайдено жодного випускника.