Факультет у медіапросторі

Історичний факультет колядує!

Опубліковано Історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка Середа, 4 січня 2017 р.

Студенти історичного факультету вітають усіх з Днем Народження Тараса Шевченка, слова якого як ніколи актуальні.

Опубліковано Історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка Четвер, 9 березень 2017 р.

Стежками війни. У Франковому виші студенти та волонтери проводять спеціальні зустрічі з українськими захисниками. Під час спілкування – записують історії тих, хто не побоявся поїхати на Схід боронити рідну землю від загарбника. Загалом в скарбничці університету вже більше десяти інтерв'ю.

Опубліковано Телеканал НТА Понеділок, 3 липня 2017 р.

Поринь у світ археології! Кафедра археології ЛНУ імені І.Франка (проморолик від Дмитро Мостовий)

Опубліковано Yaroslav Pohoralskyy Неділя, 18 березень 2018 р.

Книжки

В Запоріжжі презентували підручники «Історія України і світ» та «Громадянська освіта». Вчителям шкіл та викладачам в коледжах і профтехучилищах пропонують викладати історію нашої держави в контексті світової та разом з основами громадянської освіти. Цей курс більш інтерактивний та розрахований на сучасну молодь. Не всі вчителі готові до змін у програмі, кажуть автори підручника, але є й новатори, серед них й запоріжці.

Опубліковано UA:Zапоріжжя Четвер, 31 травня 2018 р.