Факультет у медіапросторі

Історичний факультет колядує!

Опубліковано Історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка 4 січня 2017 р.

Студенти історичного факультету вітають усіх з Днем Народження Тараса Шевченка, слова якого як ніколи актуальні.

Опубліковано Історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка 9 березень 2017 р.

Стежками війни. У Франковому виші студенти та волонтери проводять спеціальні зустрічі з українськими захисниками. Під час спілкування – записують історії тих, хто не побоявся поїхати на Схід боронити рідну землю від загарбника. Загалом в скарбничці університету вже більше десяти інтерв'ю.

Опубліковано Телеканал НТА 3 липня 2017 р.