Викладачі та працівники

Деканат

деканШУСТ Роман Мар’яновичдекан
заступник деканаБЕНЬ Орислава Теодорівназаступник декана
заступник деканаМУДРИЙ Мар'ян Михайловичзаступник декана
заступник деканаТАРНАВСЬКИЙ Роман Богдановичзаступник декана

Секретаріат деканату

методист 1 категоріїІВАНКІВ Діана Юріївнаметодист 1 категорії
старший диспетчерПРОЦИК Галина Василівнастарший диспетчер
секретарОПАЙНИСТА Марія Юріївнасекретар
секретарІрина ПЕНЦАКсекретар

Кафедра cоціології

завідувач кафедриПАЧКОВСЬКИЙ Юрій Франковичзавідувач кафедри
професорКОВАЛІСКО Наталія Володимирівнапрофесор
професорЧЕРНИШ Наталія Йосипівнапрофесор
доцент (сумісник)БЕНЬ Орислава Теодорівнадоцент (сумісник)
доцентДЕМКІВ Олег Богдановичдоцент
доцентКОЗАЧЕНКО Ольга Олександрівнадоцент
доцентКУДРИНСЬКА Анна Іванівнадоцент
доцентЛАПАН Тетяна Дмитрівнадоцент
доцентРОВЕНЧАК Ольга Адамівнадоцент
доцентСАВЧИНСЬКИЙ Руслан Орестовичдоцент
доцентСЕНЮРА Оксана Володимирівнадоцент
асистентХИМОВИЧ Оксана Степанівнаасистент
старший лаборантМОТ Христина Мирославівнастарший лаборант

Кафедра археології та спеціальних галузей історичної науки

в.о. завідувача кафедриБІЛАС Наталія Миколаївнав.о. завідувача кафедри
професорБАНДРІВСЬКИЙ Микола Стефановичпрофесор
доцентБАНДРОВСЬКИЙ Олександр Генріховичдоцент
доцентБАУКОВА Анастасія Юріївнадоцент
доцентОНИЩУК Ярослав Івановичдоцент
доцентСТЕБЛІЙ Наталія Ярославівнадоцент
асистент (сумісник)ПОГОРАЛЬСЬКИЙ Ярослав Володимировичасистент (сумісник)
старший лаборантГУМЕННИЙ Віктор Леонідовичстарший лаборант

Кафедра давньої історії України та архівознавства

в.о. завідувача кафедриЩОДРА Ольга Михайлівнав.о. завідувача кафедри
професорКАПРАЛЬ Мирон Миколайовичпрофесор
професор (сумісник)ШУСТ Роман Мар’яновичпрофесор (сумісник)
доцентБІЛОСТОЦЬКИЙ Степан Мироновичдоцент
доцентВІННИЧЕНКО Олексій Олександровичдоцент
доцентДУДЯК Олег Анатолійовичдоцент
доцентДУХ Олег Зіновійовичдоцент
доцентЗАЯЦЬ Андрій Євгеновичдоцент
доцентІЛЬКІВ-СВИДНИЦЬКИЙ Микола Мирославовичдоцент
доцентКМЕТЬ Василь Федоровичдоцент
доцентЦЕЛУЙКО Олександр Петровичдоцент
доцент (сумісник)ЮРЕЙКО Павло Степановичдоцент (сумісник)
старший викладачЦАРЬОВА Наталія Миколаївнастарший викладач
асистентГЕРУН Василь Богдановичасистент
асистентСУББОТІН Володимир Володимировичасистент
старший лаборант, асистент (сумісник)КОСТИШИН Володимир Ярославовичстарший лаборант, асистент (сумісник)

Кафедра етнології

завідувач кафедриСІЛЕЦЬКИЙ Роман Броніславовичзавідувач кафедри
професорГЛУШКО Михайло Степановичпрофесор
професорФРАНКО Оксана Омелянівнапрофесор
доцентГАЛАЙЧУК Володимир Васильовичдоцент
доцентРАЧКОВСЬКИЙ Григорій В'ячеславовичдоцент
доцент (сумісник)ТАРНАВСЬКИЙ Роман Богдановичдоцент (сумісник)
старший лаборант, асистент (сумісник)ГІЛЕВИЧ Ігор Ярославовичстарший лаборант, асистент (сумісник)

Кафедра історичного краєзнавства

завідувач кафедриГОЛУБКО Віктор Євстафійовичзавідувач кафедри
доцентГЕНЕГА Роман Ярославовичдоцент
доцентКАЛИНЯК Лев Дмитровичдоцент
доцентМАРИСКЕВИЧ Тарас Георгійовичдоцент
доцентМАСИК Роман Володимировичдоцент
доцентМРАКА Ігор Богдановичдоцент
доцентСЕРЕДЯК Алла Володимирівнадоцент
доцентФЕДИК Іван Ігоровичдоцент
старший лаборантШЕЛЕСТАК Лариса Романівнастарший лаборант

Кафедра історії середніх віків та візантиністики

завідувач кафедриВОЙТОВИЧ Леонтій Вікторовичзавідувач кафедри
доцентКОЗЛОВСЬКИЙ Сергій Орлановичдоцент
доцентОВСІНСЬКИЙ Юрій Володимировичдоцент
доцентПАРШИН Ілля Леонтійовичдоцент
доцентФАЙДА Олег Васильовичдоцент
старший лаборантГОРЛАЧЕНКО Ольга Миколаївнастарший лаборант

Кафедра історії Центральної та Східної Європи

завідувач кафедриЗАШКІЛЬНЯК Леонід Опанасовичзавідувач кафедри
професорКРІЛЬ Михайло Михайловичпрофесор
доцентЛЕШКОВИЧ Наталя Олександрівнадоцент
доцентПОЛЕЩУК Тамара Сергіївнадоцент
доцентСИРОТА Роман Богдановичдоцент
доцентШПИК Ігор Євгеновичдоцент
старший лаборантШЕВЧУК Софія Юріївнастарший лаборант

Кафедра новітньої історії України імені Михайла Грушевського

завідувач кафедриСУХИЙ Олексій Миколайовичзавідувач кафедри
професорКОНДРАТЮК Костянтин Костянтиновичпрофесор
доцентАРКУША Олена Георгіївнадоцент
доцентБОДНАР Галина Анатоліївнадоцент
доцентКАЧМАР Володимир Михайловичдоцент
доцентЛУКАЧУК Олена Василівнадоцент
доцент (сумісник)МУДРИЙ Мар'ян Михайловичдоцент (сумісник)
доцентПАВЛИШИН Олег Йосифовичдоцент
доцентПІДКОВА Ігор Зіновійовичдоцент
доцентЦЕБЕНКО Андрій Михайловичдоцент
асистентБАЙДАК Мар'яна Степанівнаасистент
асистент (сумісник)ГУДИМА Юрій Володимировичасистент (сумісник)
асистентЛЕХНЮК Роман Олеговичасистент
старший лаборантБУЛКА Марія Богданівнастарший лаборант

Кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн

завідувач кафедриКАЧАРАБА Степан Петровичзавідувач кафедри
доцентБАРАН Зоя Анатоліївнадоцент
доцентВАСЬКІВ Назар Андрійовичдоцент
доцентКОЗИЦЬКИЙ Андрій Михайловичдоцент
доцентСІРОМСЬКИЙ Руслан Богдановичдоцент
асистентСИПКО Богдана Володимирівнаасистент
асистентТУРМИС Наталія Володимирівнаасистент
старший лаборантТИЧКА Ганна-Меланія Ігорівнастарший лаборант

Археологічний музей

завідувачПОГОРАЛЬСЬКИЙ Ярослав Володимировичзавідувач
зберігач фондівКЛЕБАН Леся Осипівназберігач фондів

Кабінет славістики

лаборантТУЗИК Оксана Романівналаборант

Кабінет спеціальних історичних дисциплін

завідувачШИМАНСЬКИЙ Михайло Мирославовичзавідувач
старший лаборантСИДОРКО Надія Ярославівнастарший лаборант

Лабораторія соціологічних досліджень

спеціалістХМІЛЬ Ярина Василівнаспеціаліст
спеціалістЧОРНОПИСЬКА Христина Василівнаспеціаліст

Навчально-методична лабораторія

завідувачЯКОВЕНКО Майя Емілівназавідувач
інженерСУМИК Ганна Михайлівнаінженер
старший лаборантЮРЕЙКО Павло Степановичстарший лаборант