Громова Галина Леонідівна

Наукові інтереси

Розвиток архівознавства в Україні; методичні розробки в галузі архівної справи.

Курси

Біографія

shapeimage_2 (15)

Народилась 25 березня 1971 р. в родині службовців у м. Львові. У 1988 рр. закінчила середню загальноосвітню школу № 3 м.Кам’янка-Бузька Львівської області. У 1988 – 1993 рр. навчалась на факультеті архівної справи Російського державного гуманітарного університету (історико-архівний інститут у складі РДГУ), який закінчила в червні 1993 р., отримавши диплом історика-архівіста.

З 1 вересня 1993 р працює у ЦДІАЛ, спершу на посаді архівіста, а з лютого 2004 р – на посаді провідного спеціаліста відділу інформації. На протязі цих 10 років безпосередньо зайнята виконанням запитів біографічного, генеалогічного, тематичного характеру, наданням консультативної та методичної допомоги користувачам з архівної інформації. Брала участь у семінарах з архівознавства (ЦДІАЛ), польсько-українській конференції “Львівське історичне середовище: ХІХ-ХХ ст.” (Ряшів, 2003).

З лютого 2003 р. працює по сумісництву ст. викладачем кафедри давньої історії України та спеціальних історичних дисциплін Львівського національного університету, читає курси “Архівознавство”, “Теорія та методика архівної справи”, “Основи діловодства”, спецкурс “Методика практичного використання архівної інформації (на прикладі ЦДІАЛ)”.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!