Новини

Звіт про архівну практику студентів кафедри давньої історії України та архівознавства у Польщі в травні 2018 р.

24.05.2018 | 15:28

В рамках угоди про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Університетом імені Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін) студенти історичного факультету (спеціальність «давня історія України та архівознавство») впродовж уже багатьох років мають змогу відбути практику в архівних і бібліотечних установах Польщі.
Цьогоріч її учасниками стали студенти 3 курсу Софія Харченко, Наталя Яворська, Тетяна Гуменюк, Ольга Завадка під керівництвом аспіранта кафедри Євгена Гулюка . Тижнева практика розпочалась у Любліні 14 травня. А вже наступного дня ми разом із студентами університету Марії...

Читати »

Зустріч із Губертом Котарським та Даівою Аліфановене

24.05.2018 | 09:51

На кафедрі соціології історичного факультету відбулась робоча зустріч в межах міжнародної співпраці, спрямована на обмін досвідом із Губертом Котарським, заступником директора інституту соціології Жешівського університету (Республіка Польща) та Даівою Аліфановене, професором департаменту соціальної освіти та психології факультету соціальної та спеціальної освіти Шауляйського університету (Литовська Республіка) в рамках угод про співробітництво та програми ERASMUS.

Читати »

Лекція Др. Ханни Козінської-Вітт “Міська соціальна політика щодо євреїв у Галичині”

24.05.2018 | 09:43

29 травня 2018 р., о 15.10 год., Ауд. 330.
У лекції йтиметься про розвиток суспільної та благодійної політики щодо не-християнських мешканців двох найбільших міст Галичини – Львова і Кракова. Почавши із характеристики правової ситуації, надалі лекторка спробує показати якою була політика надання міських субвенції (коштів із бюджету міст).
Які єврейські інституції могли розраховувати на субвенції та за яких умов?
Вхід вільний
Лекція відбудеться польською мовою
Доповідач: Др. Ханна Козінська-Вітт, історик, доктор філософії (1996, Тюбінгенський університет), працювала над проектами у дослідницьких інститутах у Лейпцигу...

Читати »

Лекція-презентація відомої кримськотатарської мисткині та вишивальниці Ельміри Бєлялової

24.05.2018 | 09:39

29 травня 2018 року о 14.00 у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка відбудеться лекція-презентація відомої кримськотатарської мисткині та вишивальниці Ельміри Бєлялової. Присутні матимуть можливість ознайомитись із історією національного строю кримських татар, дізнатись про символіку візерунків, секрети традиційної вишивки і не тільки. Чекаємо на всіх охочих!
Вхід вільний.

Читати »

Зустріч студентів історичного факультету, які проживають в гуртожитку №2 з адміністрацією гуртожитку та факультету, головою Профбюро та головою Студради

23.05.2018 | 10:14

22 травня, відбулася зустріч студентів історичного факультету, які проживають в гуртожитку №2 з адміністрацією гуртожитку та факультету, головою Профбюро та головою Студради.
Протягом довгої дискусії було висвітлено та обговорено найбільш важливі питання, серед яких:
✔️покращення умов проживання у гуртожитку, зокрема проблема застарілих ремонтів та стану санітарії;
✔️встановлення норм поведінки студентів;
✔️введення санкцій проти курців;
✔️уточнення питання оплати та вартості проживання;
✔️організацію дозвілля студентів: зокрема, відновлення бібліотеки.
Дякуємо всім небайдужим, які долучилися до обговорення, та тим, хто пропонував свої ідеї.
...

Читати »