Новини

Круглий стіл “Коли повернулася незалежність”: Литовська держава між світовими війнами (до 100-річного ювілею Республіки)”

26.09.2018 | 09:19

За підтримки Інституту культури Литви (Lietuvos kultūros institutas / Lithuanian Culture Institute) та Львівського національного університету імені Івана Франка 24 вересня 2018 року у Львові відбувся круглий стіл “Коли повернулася незалежність”: Литовська держава між світовими війнами (до 100-річного ювілею Республіки)”.

Учасники наукового форуму розповіли присутнім історію проголошення незалежності і головні сюжети боротьби за суверенітет і територіальну цілісність Литовської держави у 1918 – 1923 рр.
Вітаутас Йокубаускас з Інституту історії та археології Балтійського регіону при Клайпедському університеті детально охарактеризував збройні сили Литви у...

Читати »

EU Career Day 2018 у Львівському університеті

26.09.2018 | 09:15

Друзі, гляньте, яку смачну мотиваційну конференцію ми для вас приготували!
☑️Свіженькі тренди ринку праці від оптимістичної і залюбленої в менеджмент Наталки Шпот
☑️Міжнародні можливості для молоді від вольової Христини Мигасюк
☑️ Мотивація від енергетичного Пітера Маєра-Расмуссена
☑️Пізнання себе і міжкультурна комунікація від магнетичної Сандри Веласкес
☑️Роль громадських ініціатив в успішній кар’єрі від активної Лесі Карпин
☑️Очікування роботодавців і компетенції від професійної Мар’яни Луцишин
☑️ Підприємницький дух від цікавого до життя Екгарда Керайна
☑️ Цифрові виклики від інноваційної Наталі Місюк
🔸надихаючі спікери з...

Читати »

І Всеукраїнський археологічний з’їзд

26.09.2018 | 09:09

23-25 листопада 2018 року у м. Ніжин на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя за підтримки Ніжинської міської ради буде проходити І Всеукраїнський археологічний з’їзд.
Основною метою з’їзду є підсумок результатів польових робіт та аналітичних розробок в Україні впродовж останніх 5 років та визначення напрямів подальших досліджень.
Робота з’їзду буде проходити у форматі тематичних секцій та круглих столів. Формування тематичних секцій відбудеться на підставі аналізу отриманих тез доповідей. Круглі столи будуть присвячені питанням охорони археологічних пам’яток та проблемам популяризації...

Читати »

Ярослав Онищук отримав відзнаку від Австрійського Чорного Хреста

26.09.2018 | 09:06

Приємно, що Австрійський Чорний Хрест відзначив нагородами фахівців за вагомий вклад у збереження пам’яті та пошук загиблих солдатів часів Першої світової війни. Почесну нагороду-Хрест зокрема отримав доцент кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Ярослав Онищук. Вітаємо Ярослава Івановича з почесною нагородою!

Читати »

Зниклий світ Підкарпатської Русі на фотографіях Рудольфа Гульки

26.09.2018 | 08:56

26 вересня 2018 року в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) відбудеться відкриття виставки “Зниклий світ Підкарпатської Русі на фотографіях Рудольфа Гульки”. Це унікальна колекція історичних фотографій із теренів сучасної Закарпатської області України, датована першою половиною двадцятих років ХХ століття, того періоду, коли цей регіон у 1919‒1939 рр. під назвою Підкарпатська Русь входив до складу Чехословаччини. Кольорові та монохромні світлини показують сюжети щоденного життя селян і мешканців міст, їхні традиції, сільську...

Читати »