Новини

Відбудеться тренінг, присвячений роботі з базою даних Scopus

16.11.2018 | 15:02

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у тренінгу, присвяченому роботі з базою даних Scopus. Захід відбудеться 23 листопада 2018 року в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5). Розпочнеться тренінг о 14:00.
Під час заходу тренер Elsevier Марина Назаровець презентує роботу з базою даних та інструментом для відслідковування наукових цитувань Scopus разом із прикладами практичного використання ресурсу. Також учасники тренінгу обговорять різні стратегії, які допоможуть науковцям максимально ефективно знаходити необхідну інформацію.
Кожен учасник зможе поставити запитання...

Читати »

Презентація книги Роберта Кувалека «Табір смерті у Белжеці»

16.11.2018 | 14:58

4 грудня о 18:00 у музеї «Територія Терору» (проспект Чорновола, 45 г) відбудеться презентація українського перекладу книги Роберта Кувалека «Табір смерті у Белжеці» і дискусія «Терор, Голокост і табори смерті – львівські сюжети і контексти».
Книга Роберта Кувалека є ґрунтовним, базованим на численних джерелах дослідженням процесів, що призвели до загибелі у часи Другої світової війни кількасот тисяч східноєвропейських євреїв – включно з тими, хто жив на західних теренах сучасної України: від їхньої дискримінації та ізоляції у місцях проживання до депортації та...

Читати »

Робота наукового семінару спеціалізації “Культурно-інтелектуальна історія” студентів 3 курсу спеціальності 032 Історія та археологія

15.11.2018 | 09:35

У рамках роботи нашого наукового семінару спеціалізації “Культурно-інтелектуальна історія” заслухали доповідь Інни Гаврилюк на тему: “Замки Львівської землі Руського воєводства”, опонувала їй Юля Кісіль, а рецензувала текст роботи Валерія Козак. Усім дякуємо за роботу!

Читати »