Вибори. Аналіз кандидатів: знай за кого голосуєш

19.03.2019 | 09:32

Вибори не за горами, а ти досі не знаєш кого обрати? Чи, може, вже давно агітуєш інших за певного кандидата? Приходь на подію і дізнаєшся, чи справді все так, як ти вважаєш. Ми проаналізуємо програми тих кандидатів у президенти, які входять у 5-ку лідерів соціологічних опитувань. Дізнаємося, чому ж варто не лінуватися, а йти на вибори та голосувати. І обов’язково дамо відповідь на всі ваші запитання!
Початок 21 березня о 13.30 у 301 ауд головного корпусу ЛНУ ім. І. Франка

Читати »

Результи виборів делегатів до Конференції студентів Університету з числа студентів історичного факультету

19.03.2019 | 09:29

Шановні друзі!
За результатами виборів делегатів до Конференції студентів Університету з числа студентів історичного факультету перемогу здобула Софія Олійник, студентка групи ІСТ-22.
Вітаємо новообраного делегата!

Читати »

Розклад проведення  березневої сесії 2018-2019 навчального року для студентів VІ курсу ОС «Магістр» (першого року навчання) історичного факультету заочного навчання

19.03.2019 | 09:26

Фото-квест до Дня щастя

19.03.2019 | 09:24

Ви досі не знаєте, що робитимете у День щастя?
Тоді пропонуємо зареєструватися Вам на фото-квест.
Коли:
20 березня 2019 р., о 17.00 год.
Де:
Біля пам’ятника Івана Франка
Чекаємо тебе із твоєї командою!
Посилання на реєстрацію: https://goo.gl/forms/qGPBu9jIJrnF9T4p2

Читати »

Лекція «Давній Пліснеськ: Історія та сучасність»

19.03.2019 | 09:22

Володимир Шелеп, Андрій Филипчук.
Лекція «Давній Пліснеськ: Історія та сучасність»
Організатори: Львівський медієвістичний клуб, Історико-культурний заповідник «Давній Пліснеськ», Наукова бібліотека Львівського національного університету імені І. Франка
Локація: Наукова бібліотека Львівського національного університету імені І. Франка
Проблематика, яку плануємо порушити на заході:
Доісторична сторінка Пліснеська. Язичницький культовий центр VІІ-Х ст. Одне з найбільших городищ Великої Хорватії ІХ-Х ст. Літописне місто ХІІ-ХІІІ ст. та унікальний курганний могильник ХІ-ХІІ ст. Церковна археологія середньовічного та ново часового Пліснеська. Підгорецький монастир ЧСВВ.
«Давній Пліснеськ» –...