Новини

ІІІ Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт “Історія яка нас об’єднує”

24.06.2017 | 19:05

Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, Департамент освіти і науки ЛОДА та Мистецький Фонд імені Короля Данила оголосили ІІІ Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт “Історія яка нас об’єднує”.
Тематика цьогорічного конкурсу: “Україна в боротьбі за державність та незалежність. До 100-річчя Української революції 1917–1921, 75-річчя створення УПА, 25-річчя проголошення Незалежності України”.
Мета цього конкурсу – сприяння молодим історикам, які прагнуть вивчати актуальні та малодосліджені сторінки української історії; заохочення суспільного обговорення та...

Читати »

Тренінг для викладачів кафедри соціології “Розробка вимог до структури та змісту магістерській роботи для студентів спеціальності “Соціологія” зі спеціалізації «СОЦІАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ТА ЕКСПЕРТИЗА”.

23.06.2017 | 19:40

У Львівському національному університеті імені Івана Франка 19-21.06.2017 відбувся черговий тренінг для викладачів кафедри соціології “Розробка вимог до структури та змісту магістерській роботи для студентів спеціальності “Соціологія” зі спеціалізації «СОЦІАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ТА ЕКСПЕРТИЗА”.
Тренери та фасилітатори:
Олег Мазурик, доктор соціологічних наук, доцент кафедри соціальних структур та соціальних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Лариса Пильгун, заступник Голови Правління Української асоціації оцінювання;
Михайло Савва, доктор політичних наук, професор, голова Правління експертної ГО “Експертна група “СОВА”
Впродовж тренінгу були реалізовані такі...

Читати »

Міжнародний семінар для студентів та аспірантів пов’язаний з єврейським життям та історією Голокосту на території колишнього Радянського Союзу

22.06.2017 | 10:32

Шановні колеги!
Центр наукових досліджень Голокосту імені Джека, Джозефа і Мортона Манделя Меморіального Музею Голокосту Сполучених Штатів Америки організовує міжнародний семінар для студентів та аспірантів під час якого обговорюватимуться різні теми пов’язані з єврейським життям та історією Голокосту на території колишнього Радянського Союзу.  Семінар проводитиметься в Меморіальному Музеї Голокосту (8-12 січня 2018 р., Вашингтон, Дистрикт Колумбія, США).
Інформаційне повідомлення, яке містить усі деталі про програму та вимогу до заявок, дивіться будь ласка внизу.
Організатори покриють транспортні витрати та проживання учасникам семінару.  Звертаємо Вашу...

Читати »