Благодійний майстер-клас з бачати

06.12.2018 | 11:14

Минає осінь, а за нею– вже зима,
Свята наближаються.
І танцювальний майстер-клас
Від Жені також дочекаємося:)
Саме так, адже Львівська ФРІ…вона така:дає відчувати постійний рух життя, вир емоцій, не дасть Тобі засумувати, ну і, зрештою, нагадає, що потрібно творити добро і допомагати тим, хто цього потребує?
По-перше: наш улюблений інструктор, Євгеній Тержевик, навчить Тебе основні рухи і базові елементи підтримки??
По-друге: кошти, зібрані на майстер-класі, підуть на подарунки діткам з Підкаміньського навчального реабілітаційного центру на День Святого Миколая?
По-третє: всього 2 години бачати-інтенсиву…а така хороша можливість здобути більше навичок, отримати море яскравих та позитивних вражень, ну і зробити світ трішки добрішим?
Тому не барися: реєструйся за нижче вказаним посиланням, бери з собою друзів, партнера/партнерку, хороший настрій, бажання танцювати і допомогти нужденним діткам;)
❄ЩО? Майстер-клас із бачати;
❄ДЕ? м. Львів, вул. Героїв УПА, 77;
❄КОЛИ? 9 грудня , 16:00–18:00;
❄ СКІЛЬКИ? За бажанням і можливoстями учасників, але мінімальний вхід–40 грн.
До зустрічі на майстер-класі?
Реєстрація за посиланням: