Доповідь Любіци Гарбульової на науковому семінарі кафедри історії Центральної та Східної Європи

24.04.2018 | 01:52

У понеділок 23 квітня 2018 р. відбулось чергове засідання наукового семінару кафедри історії Центральної та Східної Європи історичного факультету, на якому з доповіддю «Науково-культурна еміграція з Росії у міжвоєнній Словаччині» доцент Пряшівського університету з Словаччини доктор Любіца Гарбульова. Вона розповіла про дослідження словацьких вчених і власні над проектом «Міграційні процеси у Словаччині після Першої світової війни. У доповіді вона торкнулась також питання української політичної та інтелектуальної еміграції у Словаччині у період між Першою та Другою світовими війнами. У роботі семінару взяли участь не тільки викладачі кафедри, а й аспіранти історичного факультету.

Доц. Л. Гарбульова прибула до Львівського університету як лектор програми «Центральна Європа в історії: від багатонаціональних монархій до Вишеградської співпраці» у рамках Вишеградського гранту університетського навчання, який виконується з 2016 р. на історичному факультеті.

Учасники семінару (доц. Любіца Гарбульова в центрі у першому ряду)