ХІV Українсько-польська наукова конференція «Львів: місто – суспільство – культура»

22.05.2018 | 15:19

24–25 травня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка під патронатом Львівської міської ради проходитиме ХІV Українсько-польська наукова конференція «Львів: місто – суспільство – культура». Цьогоріч конференція буде присвячена проблематиці Львова як «столичного міста» в історичній ретроспективі, у його реальних і символічних вимірах і під кутом зору творення сучасного культурно-інтелектуального й туристичного образу міста. У конференції братимуть участь близько 50 учених, які представлятимуть Львівський національний університет імені Івана Франка, Педагогічний університет у Кракові, Інститут українознавства ім. Івана Крип’якевича НАН України, Львівське відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського, Яґеллонський університет та інші наукові центри.

Конференції під загальною назвою «Львів: місто – суспільство – культура», які відбуваються з 1992 року почергово у Львові та Кракові, здобули визнання наукової спільноти як важливий форум для представлення та обговорення результатів досліджень з історії Львова. За результатами попередніх конференцій опубліковано десять томів матеріалів. Крім наукових завдань, організатори конференції прагнуть надати зустрічам українських і польських істориків, а також представників туристичних організацій, керівників  інвестиційних проектів, які працюють у сфері формування міського громадського простору, загального гуманітарного виміру як основи для утвердження добросусідських відносин між Україною і Польщею.

ПРОГРАМА XIV Українсько-польської наукової конференції «Львів: місто–суспільство–культура»