Історичний факультет відвідала делегація університету Фрідріха-Александра Ерлангена-Нюрберга

20.05.2018 | 19:23

У п’ятницю, 18 травня 2018 р. історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка відвідала делегація університету Фрідріха-Александра з мм. Ерлангена-Нюрнберга, на чолі з професором, доктором Георгом Зайдерером. У ході візиту гості оглянули експозицію Музею історії Університету, з якою їх, на високому фаховому рівні, ознайомив завідувач Юрій Гудима, а доцент Володимир Качмар презентував німецьким колегам книгу «Сторінки історії Львівського університету: за матеріалами німецькомовних документів». Доповідь асистента Наталії Турмис «Центр і периферія: Відень-Львів (слідами спільної історії)» поклала, у рамках круглого столу, початок дискусії, в якій взяли участь декан історичного факультету професор Роман Шуст, доктор Гібфрід Шенк, доцент Мар’ян Мудрий, асистент Роман Лехнюк та студенти. Окремим аспектом візиту стало обговорення перспектив німецько-української наукової співпраці, до якого також долучилися колеги з факультету іноземних мов: професор Богдан Максимчук, доцент Наталія Петращук і асистенти Олена Ширяєва та Олена Пилипчук. Історію співпраці Львівського університету з європейськими університетами презентувала студентка четвертого курсу історичного факультету Марта Принда.