Команда Львівської МАН – призер ХІХ-го Всеукраїнського турніру юних істориків

27.04.2017 | 10:39

Упродовж 17–22 квітня 2017 р. у комунальному закладі “Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ–ІІІ ступенів “Козацький ліцей” Запорізької обласної ради відбувався ХІХ Всеукраїнський учнівський турнір юних істориків. Змагання зібрали 29 команд із 15 областей України, з-поміж яких команда Львівської МАН, складена з учнів 8–11 класів шкіл Яворівського району та м. Львова. Бліц-підготовка команди до турніру відбувалася на базі історичного факультету, де з учнями працювали доц. Василь Кметь, доц. Тамара Полещук та доц. Руслан Сіромський. Попри стислі терміни підготовки та різні форс-мажорні обставини (у Запоріжжя змогли поїхати чотири, а не п’ятеро гравців), команда Львівської МАН посіла призове третє місце. Вітаємо переможців!

Програми додаткового вступного випробування у формі співбесіди

Програми дисциплін фахового спрямування з яких проводиться вступне випробування при вступі на навчання за освітніми програмами підготовки підготовки «магістр» Інституту гуманітарних та соціальних наук.

Код спеціальності

Спеціальність

Спеціалізація*

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Соціологія

Соціологія (за видами)

Системний аналіз

Консолідована інформація

Соціальна робота

Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

Міжнародні відносини

Музеєзнавство, пам’яткознавство

*Інформація для завантаження у приєднаних файлах (.pdf).