Конкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті Палацького в Оломоуці (Чехія) в рамках програми Erasmus+

21.10.2019 | 09:42

Deadline – 29 жовтня 2019 року

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів (бакалаври) та I курсу магістратури таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Історичний факультет
2. Філологічний факультет (кафедра слов’янської філології)
3. Філософський факультет (кафедра філософії, кафедра історії філософії, кафедра історії та теорії культури)

мають можливість навчатися у Університеті Палацького в Оломоуці упродовж 4 місяців у другому семестрі 2019/2020 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;
– володіти англійською або чеською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.