Круглий стіл: «Уроки українського геноциду – причини, характер та наслідки трагедії».

25.11.2015 | 18:32

На честь вшанування жертв голодоморів в Україні 26 листопада 2015 р. о 16.30. в 314 аудиторії відбувся круглий стіл на тему «Уроки українського геноциду – причини, характер та наслідки трагедії». Модератором заходу виступив заступник декана з виховної роботи, кандидат історичних наук, доцент Роман Ярославович Генега.

Активну участь в обговоренні взяли студенти історичного факультету.

Під час круглого столу було порушено ряд важливих проблем, зокрема допомоги голодуючим з боку світової спільноти та мешканців Західної України, а також факти замовчування, корупції і крадіжок у часи Голодомору. Було проведено паралелі між тогочасною трагедією українського народу та її наслідками у сьогоденні, зокрема у формі постгеноцидного суспільства.

Більше інформації про захід та світлини з нього на сторінці прес-центру Університету.