Кирилична писемна культура Львова 14-16 ст.

25.03.2019 | 13:25

Що ми знаємо про кириличну писемність Львова другої половини XIII – першої половини XIV ст. та сфери її функціонування? Які сліди кириличної писемності Львова дійшли з другої половини XIV ст.? Чому пам’ятки ділового староукраїнського письма немов би вигасають після 1420-их років? «Ренесанс» кириличної писемної культури Львова у XVI ст. та його пам’ятки. Як розуміти поняття Львівська школа кириличного письма та як правильно його застосовувати. Про ці та інші явища можна буде почути на анонсованій лекції.

ЛЕКТОР: Микола Ільків-Свидницький – к.і.н., фахівець із спеціальних історичних дисциплінта історії середньовіччя та ранньомодерного часу. Завідувач відділу рукописних, стародрукованих та рідкісних книг імені Федора Максименка Наукової бібліотеки Львівського університету

ДЕ? Підземелля Гарнізонного храму (вул.Театральна, 11; вхід з просп.Свободи);
КОЛИ? 28 березня; 19.00