Лекція «Давній Пліснеськ: Історія та сучасність»

19.03.2019 | 09:22

Володимир Шелеп, Андрій Филипчук.
Лекція «Давній Пліснеськ: Історія та сучасність»
Організатори: Львівський медієвістичний клуб, Історико-культурний заповідник «Давній Пліснеськ», Наукова бібліотека Львівського національного університету імені І. Франка
Локація: Наукова бібліотека Львівського національного університету імені І. Франка
Проблематика, яку плануємо порушити на заході:
Доісторична сторінка Пліснеська. Язичницький культовий центр VІІ-Х ст. Одне з найбільших городищ Великої Хорватії ІХ-Х ст. Літописне місто ХІІ-ХІІІ ст. та унікальний курганний могильник ХІ-ХІІ ст. Церковна археологія середньовічного та ново часового Пліснеська. Підгорецький монастир ЧСВВ.
«Давній Пліснеськ» – історико-культурний заповідник.
Охорона та популяризація історико-культурної спадщини. Наукова діяльність, археологічна експедиція. Археологічний скансен.
Андрій Филипчук – заступник директора Історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ», керівник Пліснеської археологічної експедиції
Володимир Шелеп – директор Історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ»