«Leopolis urbs scientiarum: львівська наука ХІХ – першої половини ХХ ст. (на прикладі Львівського університету)»

01.05.2017 | 11:32

Львів – місто наук. Саме у Львові було здійснено чимало наукових відкриттів світового масштабу: вакцина проти тифу, рідкі кристали… Всевітньо відомими є низка сформованих у Львові наукових шкіл: математична Стефана Банаха, філософська Казімєжа Твардовського, історичні Францішка Ксаверія Ліске та Михайла Грушевського… З Львівським університетом тією чи іншою мірою пов’язані імена Альберта Ейнштейна, Бертрана Рассела, Броніслава Малиновського… Простежити розвиток науки у Львові впродовж ХІХ – першої третини ХХ ст. Ви зможете на нашій лекції.

Спікер: Роман Тарнавський – етнолог, історик, кандидат історичних наук, доцент кафедри етнології Львівського національного університету імені Івана Франка.

Коли: 4 травня 2017 о 16.30 год.

Місце: Бібліотека на Мулярській (м. Львів, вул. Мулярська 2а).

#ДеньМістаНатхнення