Леся Подоляк та Ірина Дзябка – переможниці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціології

17.03.2017 | 21:13

Упродовж 15–17 березня 2017 р. у Харківському педагогічному університеті імені Григорія Сковороди відбувався Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із соціології. У його підсумку молоді львівські соціологи укотре засвідчили свої блискучі знання та практичні навики дослідницької роботи: студентки кафедри соціології історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Леся Подоляк та Ірина Дзябка здобули у конкурсі відповідно перше та друге місця. Вітаємо Лесю та Ірину, а також їхнього наукового керівника – професора Наталю Коваліско з перемогою та бажаємо подальших наукових звершень!!!