Методологічний семінар Відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України “Повчати, розважати, випускати пару: суспільно-політична роль радянського офіційного гумору”

26.03.2019 | 11:27

Шановні Колеги,

запрошуємо до участі в березневому Методологічному семінарі Відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України на тему Повчати, розважати, випускати пару: суспільно-політична роль радянського офіційного гумору”, який відбудеться 28 березня 2019 року о 15 год. в круглій залі Інституту народознавства НАН України (просп. Свободи 15, ІV поверх).

Доповідачка – Катерина Єремєєва, кандидатка історичних наук, старша викладачка кафедри історії та мовознавства Українського державного університету залізничного транспорту (м. Харків), членка Міжнародної Асоціації Гуманітаріїв. Сфера наукових зацікавлень: політичний гумор, історія радянського повсякдення, історія радянської преси, кількісні методи в історичних дослідженнях.