Міжнародна наукова конференція “Михайло Грушевський: учений, політик, державний діяч” (до 150-річчя від дня народження), 25-26 жовтня

07.06.2016 | 12:02

До 150-річчя від дня народження видатного українця Михайла Грушевського в стінах Львівського національного університету імені Івана Франка 25-26 жовтня 2016 р. відбудеться міжнародна наукова конференція Михайло Грушевський: учений, політик, державний діяч”.

Співорганізатори конференції: Міністерство освіти і науки України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, Наукове товариство імені Шевченка в Україні, Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові.

Наукова проблематика конференції:

• Державотворча місія Михайла Грушевського.
  • Родина Грушевських в українській історії.
  • Історичні студії Михайла Гуршевського.
  • Михайло Грушевський – літератор та літературознавець.
  • Діяльність Михайла Грушевського в НТШ у Львові.
  • Публіцистика Михайла Грушевського.
  • Постать Михайла Грушевського на сторінках української та світової періодики.
  • Михайло Грушевський як організатор академічної науки.
  • Михайло Грушевський і Львівський університет.
  • Історична школа Михайла Грушевського: біобібліографічні аспекти.
  • Архівна та музейна спадщина Михайла Грушевського.
  • Постать Михайла Грушевського в іншомовному просторі.
  • Грушевськознавство як напрям наукових досліджень.

Робочі мови конференції: українська, англійська польська.

Заявка на участь. Зголошення на участь в конференції необхідно надіслати до 10 вересня 2016 р. на електронну скриньку: hrushevskyi.lnu@gmail.com або за адресою: 79000, м. Львів, вул. Університетська, 1, Львівський національний університет імені Івана Франка (Вченому секретареві Оргкомітету конференції проф. Сухому Олексію Миколайовичу).

Окремо необхідно заповнити анкету учасника (бланк анкети учасника).

Оргкомітет залишає за собою право відбирати теми для участі у конференції.