Науковий семінар зі студентами третього курсу

07.05.2018 | 10:05

На науковому семінарі зі студентами третього курсу поєднували непоєднуване Серед останніх доповідей у семестрі Марта Ісик розповідала про шляхи кар’єрного розвитку жінок у західних областях України (друга половина ХХ – початок ХХІ ст.), згадувала про «родинні» професії і те, що при виборі фаху, жінка дуже мало зважала на підтримку чоловіка. Більшість жінок у зібраних нею інтерв’ю взагалі не згадували про вплив чоловіка на їхню професійну реалізацію. Перед молодою дослідницею аудиторія поставила питання, чому саме такою є роль чоловіка? Відповідь розділилась між байдужістю та самовпевненістю – життєва дилема не одного покоління… У продовженні Ярослав Костишин розпочав виступ про економічні злочини та діяльність органів прокуратури у Львові в міжвоєнний період. Дякую усім за роботу! Продовжимо наступного тижня!