Презентація збірки спогадів “Майдан від першої особи: регіональний вимір (Львівська-Чернігівська області)”

21.11.2018 | 09:29

21 листопада, в п’яту річницю початку Майдану, в Києві у Національному музеї літератури України (початок о 15.30) відбудеться презентація збірки спогадів “Майдан від першої особи: регіональний вимір (Львівська-Чернігівська області)” як результат проекту “Майдан: усна історія” Українського інституту національної пам’яті. До публікації зі записами по Львову та Львівській області долучився наш Центр усної історії та біографістики при кафедрі новітньої історії України імені М.Грушевського Львівського національного університету імені І.Франка.
До збірки ввійшла лише невелика частина відеозаписів інтерв”ю, які формують архів усної історії Майдану. Усної історії, яка дає особистісний зріз, дозволяє розуміти і співпереживати, а відтак підживлювати і берегти пам’ять про пережите.