Презентація українського перекладу книги Вільгельма де Рубрука “Подорож у східні краї року 1253”

12.09.2018 | 22:46

Презентація видання “Подорож у східні краї року 1253” Вільгельма де Рубрука
Запрошуємо на презентацію українського перекладу книги Вільгельма де Рубрука “Подорож у східні краї року 1253” (Львів, Видавництво “Апріорі”). Переклад здійснив Андрій Содомора, відомий перекладач та письменник, професор кафедри класичної філології Львівського національного університету імені Івана Франка. Презентований переклад – перше книжкове видання твору де Рубрука.
Модератор презентації – Дмитро Павличко, поет та перекладач, громадський діяч. Серед учасників презентації – історик Андрій Козицький (Історичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка) та перекладачі й літературознавці Ростислав Паранько і Мирослав Трофимук.
Презентація відбудеться 20 вересня о 12.00 у конференц-залі Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 17).