Проект рейтингу успішності

03.07.2019 | 18:10

Згідно із затвердженими Вченою радою Університету лімітами стипендіатів сформовано проект рейтингу для ФАКУЛЬТЕТІВ.
Просимо перевірити свої бали та у разі права на академічну та соціальну стипендію обрати одну із них, що виплачуватиметься до наступного семестрового контролю.

Заява про вибір стипендії подається в деканат факультету (дирекцію коледжу) впродовж середи 3 липня 2019 року.

Проект рейтингу остаточно буде затверджено у четвер, 4 липня, на засіданні Стипендіальної комісії Університету.

Студенти, які раніше не отримували академічну або соціальну стипендію, повинні терміново подати копію паспорта з пропискою, копію ідентифікаційного коду та реквізити банківської картки (для Приватбанку обов’язково Картка для виплат) в ауд. 227 головного корпусу (відділ Сигма).

Проект рейтингу