Програма обміну студентами та аспірантами з Альбертським університетом

11.02.2019 | 09:42

Альбертський університет (заснований в 1908 році), входить у першу п’ятірку провідних науково-дослідницьких університетів Канади. У 2003 році був підписаний меморандум про співпрацю між Альбертським університетом і Львівським національним університетом імені Івана Франка, а 2006 року була укладена відповідна угода про обміни студентами, викладачами та науковцями.

Стипендії ім. Богдана і Наталії Ґолемби Альбертського університету надаються через Канадський інститут українських студій (КІУС) студентам та аспірантам ЛНУ ім. Франка, які навчаються на юридичному та гуманітарних факультетах. Рішення про надання стипендій конкретним особам приймає стипендійна комісія КІУСу Альбертського університету, про що вона офіційно повідомляє ЛНУ.

Деталі за посиланням