Результати конкурсу статей у Вікіпедії про Крим

18.11.2015 | 12:59

31 жовтня 2015 р. у Національному заповіднику “Софія Київська” відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу статей “Пам’ятки України: Крим”, який проходив улітку (з 26 червня (День кримськотатарського прапора) до 31 серпня 2015 року).

На конкурс було надіслано 211 статей. Їх тематика стосувалася найрізноманітніших питань пов’язаних з пам’ятками культури, архітектури, історії й археології Криму. Метою конкурсу було наповнити україномовну “Вікіпедію” інформацією про Крим і наголосити на солідарності із жителями Криму як частини єдиної України.

Перемогла у конкурсі Даша Когутяк із Івано-Франківська. Друге місце посів Андрій Курбико з Кривого Рогу. Третє місце зайняв – Ростислав Камеристов з Львівського національного університету імені Івана Франка, студент історичного факультету (іст-35). Щиро вітаємо!!!

У  процедурі нагородження переможців взяли участь виконавчий директор ГО “Вікімедіа Україна”, адміністратор розділу Вікіпедії українською мовою Наталія Тимків, віце-прем’єр-міністр – міністр культури України В’ячеслав Кириленко, генеральний директор заповідника Неля Куковальська.

Більше інформації про конкурс та світлини з події нагородження переможців за лінком: