Стажування українських студентів в університетах Канади

15.08.2018 | 10:23

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ 3-ГО КУРСУ УНІВЕРСИТЕТУ!
Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program – Оплачувана програма стажування українських студентів в університетах Канади
Deadline – 19 вересня 2018 року

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом викладачів канадських університетів з різних наукових дисциплін.

Програма включає:
• роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
• переліт до Канади;
• трансфер з аеропорту до місця Вашого проживання;
• стипендію на житло, харчування та проживання;
• медичне страхування;
• зарахування на період стажування до канадського університету;
• підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
• можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
• сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Детальна інформація: