Study Tours to Poland

17.01.2019 | 09:34

Deadline – 31 січня 2019 року

Study Tours to Poland для студентів є однією з перших циклічних польських освітніх програм, спрямованих до студентської молоді зі Східної Європи. В її рамках студенти з Білорусі, Молдови, Росії та Україні беруть участь у навчальних візитах до Польщі.

Студенти складають заявки на участь у Програмі індивідуально в рамках конкурсу. Візити в понад десяти особових групах відбуваються два рази на рік – восени і навесні. В рамках Програми Польщу щороку відвідує більше 200 осіб. Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. Дуже важливим акцентом Програми є знайомство з неурядовим сектором та різними формами громадянської активності.