У пошуку (не)запозиченого інструментарію: етнологи, соціологи, історики про записи усних свідчень.

27.04.2017 | 11:07

Ми часто наголошуємо на міждисциплінарних підходах у власних дослідженнях, нам здається, що це підвищує їх фаховий рівень. А чи доречно ми використовуємо методи й методики суміжних наук? Наскільки наше запозичення є фаховим? Як треба записувати усні свідчення і за яким алгоритмом їх опрацьовувати? На ці та інші запитання будемо відповідати на нашій першій зустрічі зі студентами, які записують інтерв’ю та використовують у своїх кваліфікаційних роботах матеріали усних свідчень у руслі усноісторичної, етнологічної та соціологічної візій. Запрошуємо до розмови усіх зацікавлених осіб завтра, 27 квітня 2017 року, о 13:30 год. до Музею історії Львівського університету.