Участь команди історичного факультету у І Всеукраїнському соціологічному хакатоні Sociology Hackathon

18.05.2017 | 16:06

Вітаємо команду “АТЛАНТИ”, яка успішно завершила участь у І Всеукраїнському соціологічному хакатоні Sociology Hackathon і гідно представила Львівську соціологічну школу!!!
Змагання відбулося між представниками 11 команд університетів Києва, Харкова, Дніпра і Львова.
Судді оцінювали передусім інноваційність у вирішенні конкретного проекту.
Команда АТЛАНТИ розробляла проект «Оцінка ефективності онлайн реклами у випадку застосування багатоканальної рекламної кампанії».
Дякуємо команді за участь!!! За креативність та інноваційність представленого проекту! За командну роботу і вклад кожного з вас!!!
Це перший дуже важливий досвід для усіх учасників змагань – і студентів, і викладачів, і менторів!
Зичимо успіхів у всіх подальших починаннях!
Команда АТЛАНТИ – найкраща!
Таня Приходько (Tanya Pryhodko); Леся Подоляк (Lesya Podoliak); Roman Gorak; Александр Бикчантаев; Maria Rosol, Iryna Dziabka

Участь команди АТЛАНТИ була б неможлива без сприяння та підтримки Студентський уряд LNU, керівників Мар’яна Малачівська(Соціологічна агенція “Фама” ) та Олексій Антипович (Oleksiy Antypovych)Соціологічна група Рейтинг