Василина Пастернак – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Історія”

16.03.2017 | 22:15

Кафедра новітньої історії України Львівського національного університету імені Івана Франка з великою приємністю повідомляє про відзначення Василини Пастернак, студентки магістерської програми, дипломом першого ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом “Історія”, що відбувся цьогоріч на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. Василина Пастернак представила роботу “Формування простору західноукраїнського міста в 1991-2016 роках (на прикладі Жовкви)”. Дякуємо всім, хто допомагав і переживав, і бажаємо Василині нових наукових і творчих успіхів!