Відбулась зустріч #HistArt присвячена археологічним практикам

02.06.2017 | 10:21

1 червня 2017 р. відбулась остання, вже майже літня зустріч #HistArt! Розмова була цікавою та жвавою, за це ми дякуємо всім присутнім!!!
Говорили про Археологічні практики на історичному факультеті – тема романтична і захоплююча (хто копав, той зрозуміє)
Прагнемо подякувати нашому лектору Нестору Рибчинському за те, що знайшов час і поділився власним досвідом!!! Дякуємо і Володимиру Сидоровичу за те, що детально нам розповів про експедицію в Тірі і можливості волонтерства.
Висловлюємо особливу подяку Юрію Володимировичу Гудимі за теплий прийом в Музеї історії університету та Ярославові Погоральському за технічну підтримку.
Ми запрошуємо також всіх бажаючих взяти участь в літніх археологічних експедиціях – це надзвичайно цікавий досвід!
Щира подяка і нашій команді -Анастасії Кілар, Христині Пікулицькій, Роксані Тимків та Наталії Вус- за плідну роботу впродовж року!