Відбулася зустріч ректора Університету професора Володимира Мельника з трудовим колективом історичного факультету

12.06.2019 | 21:27

У середу, 5 червня о 13.30 відбулася зустріч ректора Університету професора Володимира Мельника з трудовим колективом історичного факультету. В рамках зустрічі було заслухано звіт Володимира Петровича про його діяльність на посаді ректора, а також програму дій на наступну каденцію.
Ректор прозвітував про проведені ним заходи із оптимізації наукової і навчальної роботи Університету та оновлення матеріально-технічної бази факультетів. Окрему увагу було присвячено питанням оздоровлення працівників Університету та створенню нових робочих місць.
Претендент на посаду Ректора поділився з учасниками зустрічі своїм стратегічним баченням розвитку Університету, окресливши пріоритетні напрями його діяльності, методи й моделі реалізації програмних завдань та відповів на численні запитання слухачів.