Відбулось четверте засідання Комісії спеціальних (допоміжних) історичних дисциплін Тридцятої наукової сесії Наукового товариства ім. Шевченка

01.04.2019 | 09:02

25 березня у Науковій бібліотеці Львівського університету відбулось четверте засідання Комісії спеціальних (допоміжних) історичних дисциплін Тридцятої наукової сесії Наукового товариства ім. Шевченка. Голова засідання: д. і. н. Андрій Гречило. Секретар: к. і. н. Микола Ільків-Свидницький. Наукову бібліотеки представляли директор, к. і. н. Василь Кметь, завідувач відділу рукописних, стародрукованих та рідкісних книг ім. Ф. П. Максименка, к. і. н. Микола Ільків-Свидницький. завідувач відділу культурно-просвітницької роботи, к. і. н. Назарій Лоштин. Доповіді також виголосили к. і. н. Світлана Зінченко (Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького) та Олександр Целуйко (Львівський національний університет імені Івана Франка).