Відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Соціологія»

25.04.2019 | 10:41

18-19 квітня 2019 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Соціологія».
Головою Апеляційної комісії Олімпіади була професор кафедри соціології Коваліско Наталія Володимирівна.
Хочемо висловити величезну подяку всім студентам-учасникам Олімпіади за цікаві роботи, шановним колегам – членам журі та апеляційної комісії за високий професіоналізм, керівництву університету та колективу факультету, особливо Голові оргкомітету професору Лісієнко О.В., декану Яковлєву Д. В та доценту Яценко М.А. за чудову організацію Олімпіади та одеську гостинність.

Особлива вдячність студентам Львівського національного університету імені Івана Франка за активну участь та ІІ командне місце в Олімпіаді!
А також їх наставникам викладачам кафедри соціології!
1) Іван Радик – ІІ місце – студент історичного факультету (керівник –  професор, д.с.н. Черниш Н.Й.);
2) Ксенія Назаденко – ІІІ місце – студентка філософського факультету (керівник – асист., к.с.н. Химович О.С.);
3) Уляна Іжик – сертифікат учасника Олімпіади – студентка факультету педагогічної освіти (керівник – доцент, к.с.н. Ровенчак О.А.).

Успіхів вам у всіх подальших починаннях, наші молоді таланти!