Вітаємо магістрантку Мар’яну Кос з дипломом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження»!

26.03.2018 | 09:16

З приємністю повідомляємо, що серед численної кількості учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження», який відбувався 21–22 березня у Херсонському державному університеті, опинилась студентка магістерської програми «Українська ментальність та ідентичність» Мар’яна Кос, котра зайняла ІІІ місце у рейтингу конкурсантів. Шлях цієї роботи повністю відповідає її назві. Нам було важко, але ми дуже-дуже старалися, долали перешкоди та йшли на світло, навчились справлятись із травматичним досвідом, тримати удар і крокувати до перемоги! Сердечно вітаємо й бажаємо досягати нових висот!