Вітаємо учнів Львівської МАН – переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та їхніх наукових керівників!

27.04.2017 | 10:29

21–24 квітня 2017 р. у Києві відбувся ІІІ Етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт на відділенні “Історія”. Відзначимо, що представлені на захист дослідження проводилися під керівництвом викладачів нашого факультету. У підсумку учні Львівської МАН – учасники захисту посіли призові місця.

Секція археології: І місце – Роман Любунь (“Озброєння з Галицько-Волинського пограниччя Х–ХІ ст. (за матеріалами Пліснеського і Листвинського городищ)”), науковий керівник асист. Ярослав Погоральський.

Секція історичного краєзнавства: І місце – Віталій Косович (“Ратуша як символ Магдебурзького права”), науковий керівник доц. Степан Білостоцький.

Секція Всесвітньої історії: ІІ місце – Віталій Лісовець (“Іран у зовнішньополітичній стратегії США 1979–2016 рр.”), науковий керівник доц. Руслан Сіромський.

Секція Етнології: ІІ місце – Марія Дубик (“Андріївські вечорниці: народні традиції та їх відтворення сучасними молодіжними організаціями (на матеріалах із Львівської області)”), науковий керівник доц. Роман Тарнавський.

Секція Історії України: ІІІ місце – Назар Кравець (“Рецепція історії козацтва в «Записках історичного та філологічного факультетів» Львівського державного університету імені Івана Франка”), науковий керівник доц. Роман Тарнавський.

Вітаємо усіх переможців і їхніх керівників!