Всеукраїнський турнір юних істориків у Чернігові (15-19 квітня): ІІ місце у команди Львівської області

19.04.2016 | 17:40

Упродовж 15–19 квітня 2016 р. у Чернігові відбувався XVIII-й Всеукраїнський турнір юних істориків, який зібрав 20 найсильніших учнівських команд з усієї держави. Збірна Львівської області складалася зі старшокласників, які з найкращого боку проявили себе на обласному Турнірі юних істориків імені Богдана Сольчаника, а це представники Львівської МАН, Правничої гімназії та шкіл Новояворівська.

У результаті напружених інтелектуальних дебатів Збірна команда Львівської області вийшла до фіналу і посіла почесне ІІ місце!

Відзначимо, що підготовка команди відбувалася на базі Історичного факультету (Руслан Сіромський, Роман Тарнавський) та Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (Василь Кметь), а керівником команди виступала асистент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Марта Яремко.

Нагадаємо, минулого року Всеукраїнський турнір юних істориків гостинно приймав у себе Львів, а учнівська збірна Львівської області посіла ІІІ місце.

Вітаємо призерів!

Cвітлини з турніру: