Запрошуємо на дисципліну “Історія Львівського Університету”

14.03.2019 | 10:35

У чому полягає ідея університету? Хто з наших земляків був ректором у Болоньї, спілкувався з Галілео Галілеєм, мешкав у Мартіна Лютера, слухав лекції Іммануїла Канта, врятував світ від епідемії тифу, виступив на Нюрнберзькому процесі, написав книгу у співавторстві з Альбертом Ейнштейном, освоював Камчатку, Сибір, Антарктиду, вивчав мертві мови, досліждував стародавні цивілізаціїі, та, навіть, проголошений святим, або чекає канонізації? Чим жили студенти і професори Львівського університету 300, 200, або 100 років тому? Формули, розрахунки і теорії кого з науковців Львівського університету становлять основу найновіших інформаційних технологій? Як випускники Львівського університету впливають на хід світової історії сьогодні?
Відповіді на ці та багато інших питань Ви дізнаєтесь, обравши для вивчення дисципліну

«ІСТОРІЯ ЛЬВІВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ».

Цікаві семінарські заняття Ви зможете віддати у Музеї Історії Університету.