Зимовий відпочинок на Закарпатті

17.12.2015 | 17:14

До відома студентів!

Профком студентів Львівського національного університету імені Івана Франка організовує зимовий відпочинок на Закарпатті!

❄ЗИМОВІ ЗАМКИ ЗАКАРПАТТЯ + КАНАТНА ДОРОГА У ЗАСНІЖЕНИХ КАРПАТАХ ❄
16 січня 2016 року
Водоспад шипіт, Мукачівський змок Паланок, замок графів Шенборнів, купання в термальних водах Берегово, а також справжня закарпатська кухня, дегустація сиру та навіть *фестиваль “Червене вино”….., 2 ДНІ І 1 НІЧ…
і все це ЛИШЕ за 475 грн!!!

*раннє бронювання (до 31.12.2015р.), гарантує вам ще нижчу ціну..))
тож поспішайте)))

1. 1 ДЕНЬ: виїзд зі Львова (08:00) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт, підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – Берегівський р-н (садиби сільського туризму, поселення о 20:30, вечеря).
  2. 2 ДЕНЬ: сніданок і виїзд (08:00) – Берегово (купання в термальному басейні) – Мукачево (екскурсія замком та участь у ХХ-му ювілейному фестивалі-конкурсі “Червене вино”) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Львів (повернення о 22:00).
  3. У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
  4. У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти та дегустації.
  • Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустацій сиру та вина:
    – водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно.;
    – підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний – 45 грн. в обидві сторони, діти до 10 років – 30 грн. в обидві сторони;
    – дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;
    – новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 120 грн. (в т.ч. оренда шафки), діти від 120 до 150 см. – 60 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
    – Мукачівський замок: загальний і студентський – 15 грн., школярі – 5 грн.;
    – палац Шенборнів: загальний – 10 грн., школярі – 7 грн.;
  • Харчування:
    – Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
    – Обід у 1-й день – у Пилипці у кафе “Плай” і складається зі страв місцевої кухні: салат овочевий, юшка з білих грибів, деруни з м’ясом, хліб, чай з трав. Вартість 65 грн./особа.
    – Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 45 грн./особа.
    – Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 35 грн./особа.
    – Обід в 2-й день – відбувається у місті Мукачево на фестивалі вина на власний смак і вибір туристів. :)

Детальніша інформація за телефонами:

0676759353, 0631717932 – Соломія Гарасимів