Гуртожитки

Гуртожиток, в якому мешкають студенти історичного факультету, знаходить по вулиці Медової Печери 39а. Студенти факультету проживають з 8-го по 12-й поверх. Гуртожиток з блочною системою планування. Поселення відбувається відповідно наказу ректора і погодження з профспілковим комітетом студентів та органами студентського самоврядування.

Внутрішній розпорядок у гуртожитках встановлено згідно вимог Правил внутрішнього розпорядку, розроблених на підставі Положення про студентські гуртожитки і затверджених ректором за погодження з профспілковим комітетом студентів та органами студентського самоврядування.

Вартість оплати за проживання у гуртожитку складається з вартості його утримання та вартості обов`язкових побутових послуг. Розмір оплати за проживання розраховують згідно з законодавством, тарифами, порядком розрахунків за комунальні послуги залежно від рівня комфортності житла та затверджують наказом ректора за погодження з профспілковим комітетом студентів та органами студентського самоврядування.

З 1 березня 2018 р. вартість проживання у гуртожитку становить 450 грн/місяць.

Адміністрація гуртожитку

Положення про студентське містечко

Правила внутрішнього розпорядку у гуртожитках

Реквізити оплати за гуртожиток та вартість проживання

Просимо терміново ліквідувати заборгованість за проживання в гуртожитку № 2