Христина Біла
Position: Senior Department Secretary, Department of Sociology, Specialist, Laboratory of Sociological Research
Phone (office): (032) 239-42-80
Email: khrystyna.bila@lnu.edu.ua
Research interests
Соціологія особистості, соціологія малих груп, соціологія сім’ї, кількісні соціологічні дослідження
Biography
Народилася 23 червня 1991 р. у м. Львові.
Освіта:
- 2012-2013 рр. – Львівський національний університет імені Івана Франка, історичний факультет, спеціальність “Соціологія”, кваліфікація – магістр соціології. Викладач соціології.
- 2008-2012 рр. – Львівський національний університет імені Івана Франка, історичний факультет, спеціальність “Соціологія”, кваліфікація – бакалавр соціології.
- 2006-2008 рр. – Львівський технологічний ліцей, «дизайн одягу».
- 1998-2008 рр. – СЗШ №92 м. Львова.
Досвід роботи:
З 11.2015 по теперішній час – старший лаборант кафедри соціології історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка
З 1.2015 по 4.2017 рр. – інженер ІІ категорії Центру моніторингу ЛНУ ім. І. Франка
З 9.2017 по 8.2019 рр. – старший лаборант Центру моніторингу ЛНУ ім. І. Франка
З 9.2019 по 5.2021 – асистент кафедри соціології історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка
З 11.2021 по теперішній час – фахівець Лабораторії соціологічних досліджень історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка
Projects
- Реалізація на партнерській основі з Інститутом соціології Вроцлавського університету (Польща) проєкту «SOR-WAR Project. Social Order Resilience During the War in Ukraine. Ukrainian and Polish Experiences», (Стійкість соціального порядку під час війни в Україні. Український і польський досвід), що фінансується агенством NAWA (Narodowa agencja wymiany акаdemickiej). Час реалізації проєкту серпень 2022 – серпень 2023 року. Координатор проєкту – проф. Mateusz Błaszczyk. Партнер проекту – кафедра соціології Львівського національного університету імені Івана Франка. Проєкт спрямований на проведення дослідження трансформації соціального порядку в умовах ризиків, що виникають внаслідок війни в Україні. Дослідження зосереджується на аналізі феномену соціальної самоорганізації як ключового фактору в процесах підвищення стійкості місцевих громад. Основний акцент зроблено на діагностиці взаємозв’язку між 1) соціальним порядком, сформованим спонтанними діями та самоорганізацією, та 2) інституційним порядком, що організовує (місцеву) громаду.
- Спільний проєкт у рамках міжнародного стажування проф. Коваліско Н.В. в Інституті соціології Вроцлавського університету «Гендерні аспекти внутрішніх та зовнішніх міграційних процесів внаслідок російсько-української війни». Об’єктом дослідження були переселенці (ВПО) в Україні та біженці з України. Дослідження проводилося у Вроцлаві та Львові у січні-лютому 2023 р. у двох важливих пунктах призначення для українських жінок-біженців. (12 глибинних інтерв’ю у Львові та 12 у Вроцлаві).
Awards
Участь у Всеукраїнській олімпіаді з соціології, що проходила 4-6 квітня 2013 р. в Донецькому державному університеті управління