Новини

Шановні випускники історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка!

23.02.2020 | 12:57

Звертаємося до Вас із проханням про меценатську підтримку створення сучасного Археологічного музею історичного факультету із широким застосування цифрових технологій.
У 2020 р. історичний факультет святкуватиме 80-річчя від часу створення. Однією з окрас факультету віддавна є Археологічний музей, початки колекції якого сягають 1880 р. З цього часу він функціонував у різних організаційних формах, а його фонди на сьогодні налічують понад 50 тис. музейних предметів. Більшість із Вас доклалися до поповнення музейної скарбниці Університету під час навчання на факультеті і проходження археологічних практик.
Остання реекспозиція музею...

Читати »

Помилки при реєстрації електронного кабінета магістра: порядок дій вступника

05.08.2020 | 09:12

ПОМИЛКИ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТА МАГІСТРА
ПОМИЛКИ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТА МАГІСТРА: ПОРЯДОК ДІЙ ВСТУПНИКА
Gepostet von Державне підприємство «ІНФОРЕСУРС» am Dienstag, 4. August 2020

Читати »

Магістратура. Подання електронної заяви

03.08.2020 | 13:54

Заяви в електронній формі подають вступники, зазначені в Умовах прийому.

 

Для подання електронних заяв вступник реєструє особистий електронний кабінет на веб-сайті за адресою https://ez.osvitavsim.org.ua/.

 

Під час реєстрації для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти вступник зазначає наступні дані:

адреса електронної пошти, до якої вступник має доступ. Зазначена адреса буде логіном для входу до особистого електронного кабінету; пароль для входу до особистого електронного кабінету;
номер, PIN-код сертифіката ЄВІ/ЄФВВ – передбачено для вступників, які реєструються з дипломом бакалавра (спеціаліста, магістра) та сертифікатом ЄВІ/ЄФВВ.
серія та номер документа...

Читати »

Як реалізувати своє право на соціальну стипендію в умовах карантину?

31.07.2020 | 12:13

Студентський відділ ЛНУ ім. Івана Франка повідомив про особливості процедури оформлення та продовження соціальної стипендії в умовах карантину. Важливо знати:
❗️Студенти, які отримували соціальну стипендію, термін підстави якої закінчився під час карантину або ж у місячний термін після завершення обмежувальних заходів, повинні написати заяву щодо продовження отримання соціальної стипендії. Стипендію буде призначено з місяця закінчення підстави (безперервне отримання).

❗️Студенти, які не отримували соціальну стипендію або хочуть її поновити чи оформити у місячний термін після завершення обмежувальних заходів (карантину), повинні написати заяву про призначення...

Читати »

Конкурс на отримання стипендій на стажування в Університеті Фоджа (Італія) в рамках програми Erasmus+

31.07.2020 | 12:09

Deadline – 10 серпня 2020 року

Відповідно до умов проекту студенти II курсу магістратури та аспіранти денної форми навчання ЛНУ імені Івана Франка мають можливість пройти стажування у Університеті Фоджа упродовж 12 місяців (вересень 2020-серпень 2021 року).
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою)/аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти англійською мовою не нижче рівня В2. Володіння італійською мовою не нижче рівня B1 буде додатковою перевагою для учасника конкурсу.
ОПИС ПОСАДОВИХ ОБОВ’ЯЗКІВ ДЛЯ ПОТЕНЦІЙНИХ КАНДИДАТІВ ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ СТАЖУВАННЯ – http://international.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/07/Traineeship_Offer_Foggia_July_2020.docx
Переможцям конкурсу...

Читати »