Cпеціальна стипендіальна програми для студентів та дослідників з України без ступеня кандидата наук

11.08.2022 | 17:10

Deadline – 22 серпня 2022 року

Національний науковий центр Польщі оголошує спеціальну стипендіальну програму, спрямовану на студентів і науковців з України, які внаслідок агресії росії проти України змушені були виїхати на територію Республіки Польщі.

Метою програми є надання фінансової підтримки студентам/науковцям шляхом надання їм можливості продовжувати навчання, вести роботу над магістерською чи докторською дисертацією чи здійснювати будь-яку іншу форму навчання в польських наукових установах.

Вимоги до кандидатів на стипендію:

– не має докторського ступеня або еквівалентної кваліфікації (в українській системі кандидата наук) на момент закінчення конкурсу;

– внаслідок війни виїхав з України 24 лютого (або пізніше) чи має намір виїхати з України;

– був/є студентом/докторантом українського ВНЗ у 2021/2022 навчальному році;

– працював/працює в науковому підрозділі в Україні.

Стипендія для студента/дослідника планується на термін від 6 до 12 місяців, при цьому термін реалізації стипендії не може починатися пізніше 1 березня 2023 року. Допускається здійснення стипендії дистанційно з території України, на період не більше половини запитаного періоду реалізації програми.

Розмір стипендії – від 3,5 тис. до 5000 злотих (може бути збільшено з власних коштів приймаючої сторони).

Окрім студента/дослідника, у заявці також має бути вказано викладача заявника, який проводить дослідження в тій самій або суміжній галузі, яку представляє студент/дослідник. Студент/наставник-дослідник не може бути бенефіціаром коштів, що фінансуються за програмою.