До уваги студентів історичного факультету денної форми навчання, які претендують на нарахування додаткових балів до рейтингу успішності

01.12.2020 | 12:35

Уже звично, в період перед початком сесії, у вас є можливість подати інформацію про свої науково-дослідницькі, спортивні та культурно-мистецькі досягнення і отримати за них нагороду, а саме додаткові бали.

Отож, для цього потрібно лише заповнити google-форму за посилання ?: https://cutt.ly/dhktBkL

Також необхідно прикріпити скан-копії або фото заяви та документів, що підтверджують ваші досягнення (копії дипломів, наукових публікацій тощо) до відповідних питань форми. Зразок заяви додано.

Зверніть увагу: заява має бути написана власноруч та містити підпис особи, що її надає. Якщо ви подаєте фото документів, перевірте його чіткість та можливість розчитування.

? Дедлайн – 10 грудня 2020 р., 18:00 год.

Якщо додаткові бали вам нараховуються за університетську діяльність – подання про їх нарахування надає голова організації, від імені якої ви брали участь у заході.

Ознайомитись з Правилами призначення академічних стипендій у ЛНУ ім. Івана Франка (Де у Додатку 2 міститься положення про додаткові бали)??

https://cutt.ly/xhkt0Jw