Конкурс на отримання стипендій на навчання в Регенсбурзському університеті (Німеччина) в рамках програми Erasmus+

19.04.2023 | 10:50

Deadline – 5 травня 2023 року (включно)

Відповідно до умов програми студенти II та III курсу (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Біологічний факультет

2. Економічний факультет

3. Історичний факультет

4. Механіко-математичний факультет

5. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

6. Факультет іноземних мов (кафедра німецької філології, кафедра міжкультурної комунікації та перекладу – перша мова німецька)

7. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів)

8. Факультет педагогічної освіти

9. Факультет прикладної інформатики та математики

10. Факультет управління фінансами та бізнесу

11. Фізичний факультет

12. Філологічний факультет

13. Хімічний факультет

мають можливість навчатися у Регенсбурзькому університеті впродовж 5 місяців (жовтень 2023-лютий 2024 року) у першому семестрі 2023-2024 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студенткою вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти німецькою мовою не нижче рівня В1 або англійською мовою не нижче рівня B2. Університет Регенсбурга рекомендує, щоб апліканти на момент подачі аплікацій мали базовий рівень знання німецької мови (рівень B1), оскільки переважна більшість курсів в даному університеті читаються виключно німецькою мовою.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд до Німеччини за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-university-of…/