Конкурс студентських наукових робіт на здобуття премій імені Ковальських у галузі українознавства (deadline 15.03.2016)

10.02.2016 | 15:30

До уваги студентів!

Програма східноукраїнських студій імені Ковальських (Харків) проводить щорічний конкурс студентських наукових робіт у галузі українознавства. На конкурс приймаються індивідуальні роботи в галузі української історії, антропології, філології, етнології, культурології.

Пріоритет надається роботам, присвяченим східним регіонам України, україно-російському прикордонню і фронтирам, а також дослідженням з інтелектуальної історії, історичної пам’яті, політики ідентичності, політичних і адміністративних еліт, урбаністики, регіоналістики, культурної антропології, освіти, компаративістики.

На конкурс не приймаються роботи, нагороджені іншими преміями чи відзнаками або представлені для участі в інших конкурсах.

У заявку необхідно включити:

• Конкурсну роботу українською мовою загальним обсягом до 10 тис. слів разом із анотаціями українською та англійською мовами обсягом до 150 слів кожна.
  • Curriculum Vitae, у якому вказати контактні дані, місце навчання, та головні академічні здобутки.
  • Рекомендацію наукового керівника.

Документи необхідно надіслати до 15 березня 2016 року на адресу koweui@gmail.com

Детальніша інформація про умови участі за лінком: https://keui.wordpress.com/2016/01/25/competition_2016/