Лекція директора Музею історії Польщі Роберта Костро

11.09.2024 | 22:50

11 вересня 2024 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідали директор Muzeum Historii Polski Роберт Костро, директор Національного інституту ім. Оссолінських у Вроцлаві, доктор Лукаш Камінський та уповноважена представниця з питань закордонної співпраці Національного інституту ім. Оссолінських у Вроцлаві, докторка Вікторія Маліцька.

В межах візиту польські гості поспілкувалися зі студентами та викладачами Львівського університету. Окрім того, Роберт Костро прочитав лекцію для студентів історичного факультету «Muzeum Historii Polski – wyzwanie i realizacja» («Музей історії Польщі»). Зустріч відбулася в межах циклу «Разом в об’єднаній Європі», організаторами якого є Національний інститут ім. Оссолінських у Вроцлаві, Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові і Міністерство культури та національної спадщини Республіки Польща.