Лекція Др. Ханни Козінської-Вітт “Міська соціальна політика щодо євреїв у Галичині”

24.05.2018 | 09:43

29 травня 2018 р., о 15.10 год., Ауд. 330.

У лекції йтиметься про розвиток суспільної та благодійної політики щодо не-християнських мешканців двох найбільших міст Галичини – Львова і Кракова. Почавши із характеристики правової ситуації, надалі лекторка спробує показати якою була політика надання міських субвенції (коштів із бюджету міст).
Які єврейські інституції могли розраховувати на субвенції та за яких умов?

Вхід вільний
Лекція відбудеться польською мовою

Доповідач: Др. Ханна Козінська-Вітт, історик, доктор філософії (1996, Тюбінгенський університет), працювала над проектами у дослідницьких інститутах у Лейпцигу та в університеті м.Халле (Німеччина). Авторка книг про єврейську реформовану громаду у Кракові (1866-1874) та про конкуренцію Кракова і Варшави у міжвоєнний період.
Зараз на посаді ад’юнкта в Інституті Юдаїстики Ягеллонського університету працює над питанням участі євреїв у самоврядних органах Кракова у часи галицької автономії.