Літня школа для студентів ЛНУ ім. Франка в рамках проєкту NAWA (Польща)

17.03.2023 | 16:30

Deadline – 26 березня 2023 року

Ягелонський університет (м. Краків, Польща) за підтримки Польського національного агентства з питань академічних обмінів (NAWA) пропонує для студентів III курсу бакалаврату та I курсу магістратури ЛНУ ім. Франка взяти участь в літній школі “Una Europa One Health Summer School 2023“, яка відбудеться у Католицькому університеті Льовена (Бельгія) упродовж 5 днів з 24 по 28 липня 2023 року.

Після завершення програми студенти отримають сертифікат про участь та 3 кредити ECTS.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студенткою вищевказаних курсів ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

УВАГА! Переможцям програми виплачуватимуть стипендію (1000 євро), відшкодують витрати на проживання та проїзд до Бельгії за кошти проєкту.

Детальна інформація про програму: https://international.lnu.edu.ua/litnia-shkola-dlia…/