Практичний семінар “Актуальні питання відпусток у 2024 році”

10.06.2024 | 09:54

Дорогі колеги! 13 червня 2024 року 14.00 год. у дистанційному форматі за допомогою платформи Zoom відбудеться практичний семінар «Актуальні питання відпусток у 2024 році» (посилання додамо згодом до цього допису).

Організатори семінару – Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці, Первинна профспілкова організація працівників національного університету імені Івана Франка та Український центр соціально-правових досліджень.

В межах семінару обговоримо такі теми:

✅ щорічні основні та додаткові відпустки в умовах воєнного стану;

✅ порядок надання відпусток;

✅ відпустки без збереження заробітної плати в умовах воєнного стану;

✅ порядок оплати відпусток.

До участі запрошуємо керівників установ та закладів освіти, представники кадрових та бухгалтерських служб, голів територіальних та первинних профспілкових організацій профспілки працівників освіти і науки та всіх зацікавлених.