Практичний семінар на тему «Новели військового обліку у закладах вищої освіти»

13.05.2024 | 15:21

Дорогі друзі!

14 травня 2024 року об 11:00 год. в Дзеркальній залі Університету відбудеться практичний семінар на тему «Новели військового обліку у закладах вищої освіти». Долучитися до заходу можна також дистанційно за посиланням https://cutt.ly/6eeKPii0

Під час зустрічі поговоримо про:

✅ військово-облікові документи та порядок їх надання;

✅ військовий облік жінок;

✅ військово-облікові документи абітурієнта-2024;

✅ законодавчі зміни військового обліку студентів, аспірантів, докторантів;

✅ особливості військового обліку для педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників;

✅ порядок ведення військового обліку інших категорій працівників;

✅ бронювання працівників;

✅ відповідальність за порушення правил військового обліку.

Організатори заходу – Первинна профспілкова організація працівників Львівського національного університету імені Івана Франка, Український центр соціально-правових досліджень, Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, Департамент освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації, відділ військового обліку Львівського національного університету імені Івана Франка.